GELİŞEN TEKNOLOJİNİN IŞIĞINDA  


  HER ZAMAN EN İYİSİ İÇİN     ÖZKÖKSALLAR MAKİNA

ÖZ KÖKSALLAR MAKİNA

Firmamız kurulduğu 2007 yılından bu yana, ülke ekonomisine ve siz değerli müşterilerimize tekmolojik gelişmeler ışığında kalite ve güvenilirliğinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Ülkemizin madencilik sektöründe, makine üretimi ve tasarımında lider firmalar arasında katılmıştır. Standart üretim programına kuruluşundan itibaren onlarca çeşit kazandırmıştır. Öz köksallar Makina gün geçtikçe katlanarak, artan üretim ve satış grafiğini sürekli geliştirme ve çeşitlendirmenin sonucunda sektörde önde gelen bir kuruluş olmuştur. Üretimin süreçlerinin tamamında gerekli olan hassasiyeti ve müşteri odaklılığını tüm çalışanlarımıza yayarak, taşıyarak ve beklentilerini önceden tahmin ederek istenilen zamanda beklenen kalitenin ötesine geçiyoruz. Şirketimizin var oluşundan bu yana başarımızı korumak ve siz değerli müşterilerimize yeni ürünler sunabilmek adına mevcut ürünlerini geliştirmek amacıyla AR-GE ve tasarıma büyük önem vermiştir. Bütün bu unsurları gerçekleştirmemiz bugüne kadar kazandığımız güvenin oluşmasına etken olmuştur.

Öz Köksallar Makina olarak, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada kalite politikalarımız çerçevesinde müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan gurur duyarız.

VİZYONUMUZ SAĞDUYU İLE

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yeniliklere açık şeffaf bir yönetim ile teklonojik gelişmeler ışığında sürekli gelişen bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ EMİN ADIMLARLA

Öz Köksallar olarak yaptığımız yatırımlarla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak, teknolojik gelişmeleri izlemek ve geliştirmek, bunu nitelikli insan gücüyle birleştirerek ülkemizin istihdamına katkı sağlamak ve dünya piyasalarında kalitemizle yer edinmektir.

SEKTÖRÜMÜZ HEP BİR ADIM DAHA

Cevher zenginleştirme kapsamında Taş ocakları, Kömür Ocakları, Kum Çakıl İşletmeleri, Beton santralleri, Çimento Fabrikaları, Kireç Ocakları, Yurtiçi ve Yurtdışınada; Türkiye Cumhuriyetleri ve Arap ülkeleri başta olmak üzere yurtdışında faaliyet göstermektedir.

CMBE - CENGİZ LİMAK MAPA KOLİN

İŞ ORTAKLIĞI /ANKARA

AS-TAŞ MADENCİLİK/ YOZGAT

NESCE İNŞAAT / AĞRI

AKDORA İNŞAAT/ YOZGAT

KNAUF İNŞAAT / ANKARA

SORTAŞ MADENCİLİK / YOZGAT

SUTA İNŞAAT /ANKARA

ÜÇYILIDIRIM HAZIR BETON/ YOZGAT

HİTİT İNŞAAT / ANKARA

TOSYA ENERJİ MADEN / KASTAMONU

SİMTU TOPRAK SAN. / YOZGAT

PARTAŞ İMAR / YOZGAT

ATAŞ İNŞAAT / ANTALYA

A.D.K AKARYAKIT / İSTANBUL

SEHER LOJİSTİK / GİRESUN

AYDIN PETROL İNŞAAT/ KAYSERİ

MEHMET KOÇAK TAŞ OCAĞI / SAKARYA

KOÇ EMEK İNŞAAT / YOZGAT

PARDUS MADENCİLİK / İSTANBUL

PARDUS MADENCİLİK / İSTANBUL

PARDUS MADENCİLİK / İSTANBUL

İNEBOLU İNŞAAT / KASTAMONU

İNEBOLU İNŞAAT / KASTAMONU